top of page

               Hakkında               

06.04.2021_seamlesstance_16322.jpg

Kuruluş Hikayesi

Seamlasstance, icatların ihtiyaçtan doğmasıyla başlayan hikayelerin yaşadığımız yüzyıl uyarlamalarından yalnızca ufacık bir tanesi olabilir. Elbette tayt ya da Seamlesstance’ın diğer ürünleri yeniden icat edilmedi ya da yeniden keşfedilmedi. Fakat büyük bir ihtiyaçtan ve hayalin gerçeğe dönüşmesi için atılan adımdan doğdu.

 

Son zamanlarda rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyenlerin daha konforlu ve daha estetik kıyafetler talep etmeleri, Seamlesstance girişimcilerini hayal ettikleri iş modeli için harekete geçirdi. Devreye empati, cesaret ve zihinde canlanan gelecek planları girdi. Marka, son yıllara damga vuran spor-şık terimini merkeze alarak kadınların giydiği her kıyafette sonsuz hareket alanı, güvenli hissetmeleri ve enerjilerini göstermeleri için kuruldu. Özel bir dokuya sahip olan ve ‘’Seamless’’ adı verilen teknikle örme kumaşın ilmeklerinden oluşan Seamlesstance ürünleri, rahatlığıyla özgür hareket alanı sağlarken, tasarımı ve dokusuyla elegan ve çekiciliğini gözler önüne seriyor.

 

Bazı sanat eserleri, eseri çıkartan sahibinden dolayı şaşkınlık yaratabilir. ‘’Klimt’’ gibi. Tabloları o kadar naif, o kadar içe dokunur ki seyirci eser sahibini de aynı romantik çerçeveden görmek ister. Ama umdukları bulduklarınız karşılamaz. Bu öğretilmiş ön yargıdır. İşte ‘’Seamlesstance’’ bu ön yargıları kırmaya geliyor ve sizlere tabuları yıkarken ışıldama şansı sunuyor. Zarif, göz alıcı, sportif, dingin ve ikinci ten hissi veren ürünleriyle ‘’Seamlesstance’’ sizlerle buluşuyor.

Neden Seamlesstance?

Seamlesstance’tan almış olduğunuz ürünler dikişsiz örgü yöntemiyle üretilmiştir. ‘’Polygiene’’ ve ‘’Nem Atıcı’’ özelliği taşır. Polygiene, gümüş iyonlarının kumaşa uygulanmasıyla uzun süre kalıcı antibakteriyel etki yaratırken, ‘’Nem Atıcı’’ ise nem yönetimini sağlar. Geriye sadece size Seamlesstance’ınızı seçmek kalır.

bottom of page